o firmie

firma Tom-Styl

Wiedza i doświadczenie:

Jesteśmy doświadczoną firmą budowlaną o wieloletniej praktyce i ugruntowanej pozycji na rynku. 
Od 1998 roku specjalizujemy się w kompleksowym wykonawstwie wszystkich typów elewacji. Doświadczenie zdobywaliśmy na największych inwestycjach budowlanych w kraju i za granicą. 

Prace elewacyjne wykonujemy w charakterze samodzielnego wykonawcy - realizując systemy elewacyjne

  • od tradycyjnej ręcznie formowanej cegły,
  • poprzez klasyczne okładziny kamienne,
  • aż po nowoczesną technologię dekoracyjnego kamienia elewacyjnego.

 

Praktyka przy skomplikowanych realizacjach

Jako firma budowlana możemy pochwalić się wieloma realizacjami oraz taką samą liczbą pozytywnych referencji od zadowolonych klientów. Mamy też wiedzę popartą wieloletnim doświadczeniem w przebudowach różnego rodzaju obiektów historycznych i zabytkowych realizowanych pod ścisłym nadzorem konserwatora.

 

Odpowiedzialność i profesjonalne podejście

Aby zapewnić najwyższą jakość wykonywanych prac, rzemieślniczy profesjonalizm i długoletnią gwarancję musimy podchodzić do naszej pracy z pasją i zaangażowaniem, ale przede wszystkim z odpowiedzialnością.
Od początków działalności podstawę filozofii działania firmy stanowi absolutny profesjonalizm i perfekcyjne wykonawstwo zlecanych nam prac.
Z tej filozofii wynika konieczność bliskiej współpracy z klientami i chęć zrozumienia ich potrzeb oraz spełnienia inwestycyjnych oczekiwań.

Wszystkie te wartości oraz poparta ogromnym doświadczeniem wiedza oraz zaangażowanie są gwarancją wysokiego poziomu usług i najwyższej jakości wszystkich realizowanych przez nas inwestycji budowlanych.

 

Strategia firmy

Jesteśmy specjalistycznym przedsiębiorstwem używamy innowacyjnych technologii mamy designerskie wizje które wykorzystujemy w projektach.

W relacjach z partnerami jesteśmy otwarci i wierni zasadom fair play. Zadowolenie klienta jest sensem naszej działalności.
Postępujemy zgodnie z obowiązującym prawem i wewnętrznymi wytycznymi zarówno naszej firmy jak i krajów w których pracujemy.
Dotrzymujemy zobowiązań i umów w atmosferze wzajemnego zaufania.
Dzięki innowacjom i otwarciu się na rynki zagraniczne konsekwentnie wspieramy naszą politykę wzrostu.
Skuteczność jest dla nas najważniejszym miernikiem sukcesu.
Korzystamy z naszej całej wiedzy i umiejętności, aby oferować naszym Klientom zawsze najwyższej jakości produkty i usługi.
Najważniejszy jest dla nas zawsze człowiek. Wszyscy wspieramy się wzajemnie jako zespół zarówno w naszym przedsiębiorstwie, jak i we wszystkich segmentach firmy.
Działamy w oparciu o cele i wymagamy od naszych pracowników odpowiedzialności za podejmowane decyzje.